Muazzez Epçaçan Adalet Mezunu | 13:47   

Hayatima pozitif yönden etki eden fikirlerinizle varoldugunuz için çok sansliyim. Sizin gibi sahsiyetlerin bu tür projelerde olmasi, gelecegimiz için çok ümit verici.

Fatma Bolat Kursiyer | 12:11   

Kendimi değiştirmek ve olumsuz Yönetimi görüp onların düzeltmeden adını geldiğimiz bir Kurs ve eskisi de oldu. Kurs çok güzel teşekkürler Murat Hocam teşekkürler...

Hacer Mermer Okul Öncesi Öğretmeni | 20:34   

Murat Hocamızın "İş ve Sosyal Hayatta İletişim" konulu kursuna devam etmekteyim. İletişim sürecinde yapmış olduğum hataları fark etmemi sağladığı ve kişisel bir farkındalık oluşturduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

EZGİ SAĞLAM Öğrenci | 15:14   

Kendimi değiştirmek adına bir şeyler yapmak istiyordum, kötü yönlerimi yok etmek veya törpülemek adına bu kurs sayesinde kendimi değiştirip daha doğru iletişim kurmaya çalışıyorum. Bize bu eğitimi verdiğiniz için teşekkür ederim. :)

Safiye Ünsal Muhasebe | 23:47   

Teknolojinin etkisiyle insanların yalnızlaştığı günümüzde sosyal iletişimin doğru yapılmasının önemi artmıştır. Böyle bir ortamda Murat Hocanın bilgi birikiminden faydalanıyor olmam benim için büyük bir şans diye düşünüyorum. Bu kursun bana en büyük katkısı kendimi tanımam oldu. Empati yapmanın önemini farkettim. Murat Hocaya teşekkür ediyorum.

Hilal Taban Gida TEKNIKERI | 12:20   

Bildiğimi sandığım ama uygulamada noksan olduğum bir çok davranışımda beni tekrar düşünmeye sevk eden bir bilgi alışverişini yaşıyorum. fevkalade bir kurs süreci. Emeğinize sağlık.

Betül Başdoğan Öğrenci | 20:15   

Hoş bir kurs süreci oldu sayenizde bilgilendik farkındalığımız arttı.. Teşekkürlerimi sunar başarılarınızın devamını dilerim :)

Selma Demir Güven Ev hanımı | 17:29   

Rabbim çalışmalarınızı ve başarılarınızı daim eylesin .Selam ve dua ile..

Aslı Erciyas Bilgi ve belge yöneticisi | 04:05   

Sayın Murat Ertan Hocam, iş ve sosyal hayatta iletişim dersinize ilgiyle devam etmekteyim. Hayatımızın vazgeçilmezi olan iletişim konusunda anlattıklarınızın bir omur boyu bize yol göstereceğini düşünüyorum. Keşke daha uzun bir program olsaydı ama umarım başka ders ve konferanslarda yine bir arada oluruz. Sizi tanıdığıma çok memnunum ve başarılarınızın devamını diliyorum. Saygılar Hocam..

Fatma Göroğlu diyabet eğitim hemşiresi | 16:49   

Sayın Murat Hocamın kursuna katılarak unuttuğum, bildiğim ama yanlış kullandığım, bilgi tazelenmesiyle birlikte farkındalığımda farklı bakış açılarımın gelişmesine yardımcı olduğu için teşekkürlerimi sunarım.

Sonraki »